knihy/DVD
6 týždňový program vhodný aj pre začiatočníkov. Cvičenie pre ženy bez veku. Za 6 týždňov ľahšia o 6 kg. Super štíhle ženy sú Marťanky, ktorých pobyt na zemi nieje zatiaľ objasnený. My ostatné si musíme svoju štíhlu líniu zaslúžiť. Toto DVD je určené ženám, ktoré svoj boj o štíhlu líniu nevzdávajú v žiadnom veku.
Emma Tekelyová je bývalá modelka, populárna moderátorka a úspešná autorka kníh pre ženy. Dáma po 50tke, ktorá tvrdí, že vek je len číslo a za to ako vyzeráme vďačíme predovšetkým sebe.


DVD si môžete objednať na GORILA.SK – kliknite sem!


Yvona Čižmárová

"tanec je moja vášeň"
Učiteľka tanca, absolventka VŠMU, aktívna tanečnica v súčasnosti vedie tanečnú skupinu Shakra.

Autorka zostáv:
Pozdrav slnku
Strečingová zostava postavená na princípoch jogy, ktorá Vám pomôže úspešne pripraviť telo a myseľ, aj keď ste už dlhšie necvičili.

Malý Bolivúd
15 minútová aerobná zostava, ktorá v tanečnom rytme pomôže vrátiť telu kondíciu.

Zuzana Bezáková

"pohyb je život"
Absolventka FTVŠ, kondičná trénerka a majiteľka fitnes centra Bezinka.

Autorka zostáv:
Späť do formy
20 min zostava cvičenia, ktorá napomôže príťažlivo vyformovať Vašu postavu.

Víkendová zostava
Cvičenie, ktoré môže pomôcť vrátiť Vášmu telu vysnívané krivky a nepotrebujete viac než 23 minút času investovaného pre seba.

Osobný plánovací kalendár chudnutia: Za 6 týždňov ľahšia o 6 kíl

Tento šikovný kalendárik je bonusom k Eminmu DVD Tajomstvo mojej línie.

DVD EMMA - Tajomstvo mojej línie je od minulého roku najpredávanejšie cvičenie na Slovensku. Získalo ocenenie Briliantový nosič a tlačí sa už ôsme vydanie. Tento „zázrak“ je cvičenie pre skutočné ženy. Ako sa pri ňom stravovať? Ako schudnúť a netrápiť sa? Odpovede nájdete v tomto návode. Emma Tekelyová v ňom prezrádza svoje vlastné triky. Sú až prekvapivo jednoduché a zábavné. Navyše sa dozviete, z čoho priberáte, prečo nemusíte podávať pri cvičení olympijské výkony, ktoré ročné obdobie je na zhadzovanie kíl najvhodnejšie, a kedy chudnete a ani o tom neviete.

Kalendár chudnutia si môžete objednať na GORILA.SK – kliknite sem!

Emma: Tajomstvo mojej línie - Briliantové DVD!

Na Slovensku bolo prvýkrát udelené briliantové DVD...

Všetci si ešte pamätáme, s akými očakávaniami sme prijímali vydanie DVD Emmy Tekelyovej. Zaboduje? Chcú sa naše ženy pričiniť o svoj dobrý vzhľad, pocit a zdravie? Dnes vieme, že odpoveď znie: Chcú!

Doslova tisíce žien už vedia, ako schudnúť a netrápiť sa pri tom a ešte aj zostať samy sebou v akomkoľvek veku. Naučili sa to vďaka výnimočnému a kvalitnému programu obsiahnutému na DVD Emma: Tajomstvo mojej línie.

Z toho titulu sa v priebehu niekoľkých mesiacov od jeho vydania (september 2010) predalo 20.000 ks!!! Pokorilo aj dosiaľ najúspešnejšieho Avatara. Je to na malom slovenskom trhu doslova nevídaný úspech.

Veľký úspech bol vo štvrtok 2. júna „korunovaný“ udelením BRILIANTOVÉHO DVD. Emme Tekelyovej ho odvzdal Roman Ondriaš, sales manager spoločnosti Bontonfilm ( ktorá DVD distribuovala v SR).

Slávnostný večer otvorili dve naslovovzaté odborníčky na krásu – Oľga Belešová a Lucia Kollárová, známe ako „Poradňa krásy Šereď“. Dvojica sa vtipne pasovala za odborného garanta večera, ktorého vibrácie odmerala špeciálnym prístrojom s ružovou bavlnkou.

Výnimočná udalosť bola spojená s krstom knižného návodu na chudnutie, ktorý vychádza k DVD pod názvom Ako to robím ja, ktorý pokrstila super štíhla Erika Judínyová.

Spolu s Emmou Tekelyovou zdieľali radosť z úspechu ďalší hostia večera. Medzi nimi jej dcéra a manžel, Soňa Müllerová, Katka Brychtová, Daniel Bidelnica, Robo Opatovský, Jakub Petraník, Andej Kusalík, Brani Grohling a mnohí iní.© formatspm.sk 2010      vyrobilo mediago