knihy/DVD
Fredy Ayisi: Môj život s yogou

Prvé pôvodné slovenské DVD – Fredy Ayisi – môj život s yogou je pripravené pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívu k nášmu uponáhľanému svetu, naplnenému stresom a záplavou negatívnych informácií . Fredy tvrdí : “ Rodičia mi dali život, yoga zdravie“. Yoga vám pomôže získať pružné a pohyblivé telo a zároveň vám pomôže zbaviť sa stresu a naplniť myseľ pozitívnou energiou.DVD si môžete objednať na GORILA.SK – kliknite sem!
Na DVD nájdete 200 minút yogy s bonusom 60 minút relaxačnej hudby na CD.


Fredy Ayisi je 7-násobný majster Slovenska, 2-násobný majster Európy a 2-násobný majster sveta v karate. Yoge sa začal venovať už ako 12 ročný. Keďže Fredy úroveň amatér nepozná, yoga ho pohltila celého. Ako jeden z prvých u nás sa začal joge venovať profesionálne a otvoril relaxačné centrum yogy.

Cvičenia na DVD sú pripravené v dvoch verziách so zreteľom na začiatočníkov - s podrobným vysvetľovaním ako cvičiť a koncentrovať sa, ale aj s možnosťou pre mierne pokročilých vysvetľovania vynechať a zamerať sa na samotné cvičenie.

Špeciálnym bonusom je CD s relaxačnou hudbou, ktoré dokáže zrelaxovať vašu myseľ aj keď nemáte čas cvičiť.

Štruktúra DVD, vychádza zo samotných princípov yogy. Je rozdelená na 6 základných okruhov cvičenia a z ucelenej zostavy Koncentrácia energie - ktorá obsahuje všetky okruhy cvičenia v postupností, ktorá zjednotí telo a myseľ.


Okruhy cvičenia:


1. Energia na ráno – dýchacie cvičenie – pranajáma , pri ktorom sa naučíte počúvať a ovládať svoje telo. Pomáha nabiť sa energiou do celého dna, osvieži a prebudí vás. Vyrovnáva myseľ a prináša úsmev na tvári.

2. Pozdrav Slnku – cvičenie, o ktorom sa hovorí, že ak ho zvládnete nemusíte cvičiť nič iné, pretože obsahuje 12 základných pozícií, ktoré dokonale precvičia vaše telo.

3.Yoga dance – dynamické cvičenie zamerané na uvoľnenie emócii, zbavenie sa stresu a rozohriatie organizmu.

4. Pozície stability – základne pozície v stoji, ktoré rozvíjajú vaše telo a harmonizujú myseľ. Podporujú vytrvalosť, neoblomnosť a cieľavedomosť.

5. Pozície koncentrácie – základné yogové pozície v sede zamerané na zlepšenie rovnováhy a posilnenie celého tela.

6. Proti stresová relaxácia – relaxačná zostava, ktoré dokáže zharmonizovať telo a myseľ aj po najnáročnejšom pracovnom dni.
© formatspm.sk 2010      vyrobilo mediago