knihy/DVD

Adriana Poláková: Napečené s láskou

Fotokniha ktorá naučí piecť každého.


Za spouprácu ďakujeme...


Tí, ktorí Adrianu Polákovú poznajú z markízackeho Telerána vedia, že vášnivo rada pečie. Sladkosti od výmyslu sveta, ktoré majú vždy veľký úspech. Kolegovia i televízni fanúšikovia ju často žiadajú o recept. Stávalo sa však, že recept im nestačil a chceli aj podrobný postup. Preto sa rozhodla, že k svojim 30 najobľúbenejším receptom pridá aj prehľadný foto-postup. Takto ich má šancu rovnako dobre napiecť skúsený kuchár, ako aj úplný začiatočník.

V knihe nájdete recepty na koláče, ovocné, krémové, fit, detské . Vychytávkou je kysnuté cesto a ale aj slané pochúťky . Štruktúra knihy je rozdelená podľa náročnosti a ku každému receptu je detailný foto-postup s popisom. Nechýbajú ani dobré tipy a nápady ako si pečenie ešte vylepšiť.

V tejto knihe nájdete dezerty, ktoré sú nie len magnetom pre oči, ale ja delikatesou pre maškrtné jazýčky.

P O Ď A K O V A N I E

Priznám sa, poďakovanie do knihy píšem po prvý krát. Verím však, že nie posledný! Nápady na nové a nové knihy sa mi, totiž, hrnú jedna radosť. Veď, napokon dobrého jedla a skvelých koláčov nie je nikdy dosť. Preto už teraz viem, že sa môžete tešiť aj na ďalšie „chutné“ knihy. Ale nemala by som predbiehať. 

V prvom rade by som sa mala poďakovať všetkým, vďaka ktorým je tu táto kniha. Určite mi dáte za pravdu, že bez dobrých pomocníkov to v kuchyni nejde.

Preto som, aj na základe vlastných niekoľkoročných skúseností, oslovila firmu Tupperware. Ich výrobky dôverne poznám a viem, že sa môžem spoľahnúť či už na rýchlokysku, vďaka ktorej kysnuté cesto už nie je problém, silikónovú formu na maffiny alebo tornádo, ktoré rozmixuje a zmieša všetko čo potrebujeme. Veľmi rada by som im aj touto cestou chcela poďakovať za ďalšiu skvelú spoluprácu a zároveň pozdraviť všetky dievčatá, ktoré sú „tupperware positive“ (ony už vedia koho myslím J).

Adriana sa zoznámila s výrobkami Tupperware pred 15 rokmi na prezentácii u svojej sesternice a od vtedy si pravidelne dokupuje výrobky. Je ich veľkou fanúšičkou a aj vďaka ním pečie rýchlo a dobre.Základné informácie o publikácii:
Autor: Adriana Poláková
Foto: Petra Bošanská
Design: Nela Malá
Editoring: Judita Gembická , Zuzana Balkóová
Vydalo: Formats Pro Media s.r.o.
Rok vydania: 2013
Vytlačil: Tlačiareń P+M s.r.o., Turany okr. Martin 
© Formats Pro Media s.r.o.
© formatspm.sk 2010      vyrobilo mediago